Imprezy i przyjęcia okolicznościowe

Metamorfoza od początku istnienia na rynku zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych.Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze gastronomiczne, a także świetnie wykwalifikowana ekipa kuchenna i obsługa kelnerska przekładają się na sukces każdego przyjęcia.

Organizujemy wesela, studniówki i inne imprezy.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Swoje usługi gastronomiczne oferujemy na lokalnym rynku, ciesząc się dużym uznaniem i zaufaniem ze strony klientów indywidualnych i biznesowych.

Co organizujemy dla naszych gości?

wesela jedno i dwu dniowe z możliwością noclegów dla gości,
imprezy komunijne,
uroczyste obiady,
stypy,
przyjęcia okolicznościowe, urodziny, imieniny, jubileusze,
spotkania klasowe,
imprezy firmowe i integracyjne,
grille,
pozostałe imprezy

Dostępne sale

Posiadamy dwie sale, na których organizowane są mniejsze i większe przyjęcia okolicznościowe.

duża Sala Srebrna – do 160 osób

mała Sala Złota – do 45 osób

Obie sale posiadają klimatyczny wystrój i są wyposażone w wygodne stoliki i krzesła z możliwością zmiany układu położenia.

Co oferujemy ponadto?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Charakteryzuje nas elastyczność działania i zrozumienie potrzeb różnych osób. Naszym nadrzędnym celem jest Państwa zadowolenie. Rezultat ten staramy się uzyskać profesjonalnym i spójnym działaniem w każdym obszarze działalności. Podnosząc kwalifikacje i kompetencje naszej obsługi, sprawiamy że każde przyjęcie w Metamorfoza będzie na długo zapamiętane i mile wspominane przez każdego gościa