Początki firmy

Metamorfoza, a wcześniej Żaczek, to firma rodzinna założona w 1999 roku. Od samego początku istnienia działamy w branży noclegowo-gastronomicznej. Obiekt położony jest w miejscowości Olecko w województwie Warmińsko-Mazurskim, tuż nad Jeziorem Oleckim Wielkim.

Kameralna okolica to jeden z wielu atutów, które doceniają nasi Goście. Odwiedzając nas, mają do swojej dyspozycji nie tylko wygodne noclegi i obfite śniadania, ale również wspaniałą przyrodę na wyciągnięcie ręki. Wszechobecny spokój i niczym niezmącona natura pozwala ukoić nerwy,zapewniając wyjątkową scenerię dla organizowanych tu imprez okolicznościowych. W pobliżu obiektu znajduje się boisko sportowe oraz hala Lega wraz z basenem.

Metamorfoza - Restauracja - pokoje noclegowe
Metamorfoza - Restauracja - pokoje noclegowe

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego miejsca w urokliwej okolicy, Pensjonat Metamorfoza poleca swoje usługi.Z przyjemnością zapewnimy komfortowy nocleg, zorganizujemy wesele lub przygotujemy turnus wypoczynkowy dla grup sportowców.

Metamorfoza - Restauracja - pokoje noclegowe

Początki istnienia

Istniejąc na rynku ponad 20 lat, nieprzerwanie działamy wg standardów wytyczonych na samym początku działalności. Jest to m.in. najwyższa jakość obsługi naszych gości, nieustanny rozwój i doskonalenie oferty noclegowej i gastronomicznej. Początkowo obiekt działał na rynku pod nazwą Żaczek i pod takim szyldem jest kojarzony przez klientów z Olecka i okolic. Po przeprowadzeniu gruntownego remontu i modernizacji, nazwa obiektu została zmieniona na Metamorfoza. Inwestycja pozwoliło znacząco podnieść standard zakwaterowania i uczyniła ofertę firmy jeszcze bardziej konkurencyjną na lokalnym rynku.

Zakres działalności

Działalność obiektu Metamorfoza podzielona została na trzy sektory: noclegi dla gości indywidualnych, organizację imprez okolicznościowych, a także obsługę grup sportowych.Posiadamy odpowiednie warunki i możliwości, aby każdej odwiedzającej nas osobie zagwarantować komfortowy pobyt, połączony z wieloma atrakcjami w okolicy. Poszukując nowych kierunków rozwoju i odkrywając nowe drogi rozwoju, oferta noclegów w Pensjonacie Metamorfoza dostępna jest również w serwisie Booking. Pozwala to na szybkie i bezpieczne rezerwowanie pobytu drogą elektroniczną, z natychmiastowym uzyskaniem potwierdzenia rezerwacji.